Jdi na obsah Jdi na menu
 


O víkendu ve dnech 17.10-18.10. proběhlo na chatě u Brněnské přehrady první setkání rodin ,dobrovolníků  aplikujících son-rise.
Do Brna jsme se i s dobrovolnicí Beatou dopravili vlakem,kde nás čekal přítel Jany Srbkové,která akci pořádala ,který nás dovezl na místo setkání u Brněnské přehrady.Chatka byla velice prostorná zvláště hlavní místnost v přízemí kde byla taková velká zasedačka ,kde byl i  dostatečně velký prostor pro hry s dětmi.Po příjezdu jsme se přiívítali
a v odpoledních i když chladných ,ale nedeštivých časech jsme se šli všichni projít společně s Lindou Cecavovou naší terapeutkou.Následovaly debaty,zážitky rodičů a výměna různých zkušeností.Večer manželé Palečkovi nám poskytli nahlédnout do situací jak pracovali v Option institutu s jejich synem Jáchymem.Projekce trvala do 1 hodiny noční -bohužel tuto část jsem neviděl protože Maruška nemohla usnout a usnula až v 1,30.Přitápělo se přímotopy.
V neděli následoval výlet do  brněnské ZOO,kde jsme si prošli pavilony.Vše jsme si patřičně užili,neformálních hovorů a diskuzí a výměny zkušeností a hlavně jsme sdíleli různé situace a zážitky ,které jsou pro nás v mnoha pohledech stejné ,ale i jiné a pokaždé něčím  obohacující.
Mé přání je vídávat se častěji- první setkání potvrdilo to,že se můžeme setkávat  i   v náročnějších podmínkách takže pro další akce jsme již patřičně připraveni .
Všechny touto cestou srdečně zdravím a přeji to NEJ...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář